fbpx
+48 22 204 37 39 kontakt@serwiskadra.pl

O Nas

Serwis Kadra to profesjonalna agencja outsourcingu pracowniczego, rekrutacji i pracy tymczasowej, posiadająca licencję na prowadzenie działalności agencyjnej nr. 19087. Działamy na terenie całej Polski.

Naszą misją jest wsparcie kadrowe firm i osób poszukujących pracy, tak aby każda ze stron czuła się zadowolona. Przywiązujemy dużą uwagę do każdego etapu naszych działań, dzięki czemu nasi klienci i podopieczni mogą czuć się pewni, że trafili na profesjonalną pomoc.

Specjalizujemy się szczególnie w rekrutacjach w branży FMCG, logistycznej i innych, a chcąc sprostać wymaganiom kadrowym oferujemy arówno pracowników z Polski jak i z terenów wschodnich.

Zapraszamy do współpracy!

Załoga Agencji Pracy

Skontaktuj się z Nami

Wpisz imię i nazwisko

Wpisz nazwę firmy

✓ Numer telefonu jest poprawny

Wprowadź tekst pytania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Positive Staff Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów celów wykonywanego zlecenia. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora Danych Osobowych: kontakt@serwiskadra.pl Potwierdź zgodę na przetwarzanie danych osobowych

SERWIS KADRA
AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ
DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
SIEDZIBA GŁÓWNA:
WILCZAK 16A/204
61-623 POZNAŃ
EMAIL kontakt@serwiskadra.pl
TEL: +48 22 204 37 45