fbpx
+48 22 204 37 39 kontakt@serwiskadra.pl

O Nas

Serwis Kadra to profesjonalna agencja outsourcingu pracowniczego, rekrutacji i pracy tymczasowej, posiadająca licencję na prowadzenie działalności agencyjnej nr. 19087 z siedzibą główną w Warszawie przy alei Solidarności 72/5. Działamy na terenie całej Polski.

Naszą misją jest wsparcie kadrowe firm i osób poszukujących pracy, tak aby każda ze stron czuła się zadowolona. Przywiązujemy dużą uwagę do każdego etapu naszych działań, dzięki czemu nasi klienci i podopieczni mogą czuć się pewni, że trafili na profesjonalną pomoc.

Specjalizujemy się szczególnie w rekrutacjach w branży FMCG, logistycznej i innych, a chcąc sprostać wymaganiom kadrowym oferujemy zarówno pracowników z Polski jak i z terenów wschodnich.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z Nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Positive Staff Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów celów wykonywanego zlecenia. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora Danych Osobowych: kontakt@serwiskadra.pl”

Serwis Kadra
Agencja pracy tymczasowej
Działamy na terenie całej Polski.
Siedziba główna:
Al. Solidarności 72/5
00-145 Warszawa
Email kontakt@serwiskadra.pl
Tel: +48 22 204 37 23